Anioły na szczudłach

Niezwykła atrakcja, która przyciąga spojrzenia! Dzięki Aniołom na szczudłach ważne wydarzenie takie jak ślub czy wesele może stać się jeszcze bardziej wyjątkowe!

Łam konwenanse! Odpuść białe gołębie, skorzystaj z anielskiej symboliki pokoju i szczęścia. Wznosząc ją na szczudła stwórz jedyną w swoim rodzaju atrakcję, która na długo zapadnie w pamięć wszystkim gościom i nada splendoru wyjątkowemu wydarzeniu!

Niezależnie od wybranej oferty, Anioły na szczudłach to niezapomniane widowisko, które sfotografowane lub nagrane będzie stanowić niezwykłą pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

Nasze anioły na szczudłach

W szczególności zajmą się:

Powitaniem

Każdy anioł powita Parę Młodą oraz gości konfetti z płatkami białych róż czy też ryżem!

Robieniem baniek mydlanych

Nasze anioły puszczają ogromne bańki mydlane o średnicy nawet 3m!

Częstowaniem gości

Anioły częstują gości specjalnie przygotowanymi, spersonalizowanymi cukierkami!

Pozowaniem do zwariowanych zdjęć

Nasze anioły chętnie pozują do zdjęć zarówno z mniejszymi jak i dorosłymi!

Nasi pracownicy to doświadczeni szczudlarze posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi jak i dziećmi. Natychmiast nawiązują dobry kontakt z wszystkimi wokół wciągając do interakcji. 

Mnogość dostępnych kostiumów oraz dodatków sprawia, że bez problemu możemy dostosować się do Twoich potrzeb niezależnie od tego czy szukasz eleganckiej pary aniołów, które powitają Parę Młodą po wyjściu z kościoła sypiąc pod ich nogi płatki róż, czy może chcesz zobaczyć na weselu niesamowitego akrobatę, który rozkręci zabawę do białego rana.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie organizacji imprez i powierz nam przygotowanie jedynych w swoim rodzaju  atrakcji, które nadadzą rysu oryginalności Twojemu wydarzeniu!

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę.

j

Zadzwoń do nas!

531 531 205

Pozostałe serwisy grupy Seraf Art & Marketing